logotyp

SVČ Všenory

Středisko pro volný čas dětí a mládeže ve Všenorech

Středisko pro volný čas dětí a mládeže ve VšenorechZřizovatelem SVČ je obec Všenory, vzniklo za účelem zajištění zájmové činnosti pro děti ze Všenor a z okolních obcí.
Kapacita střediska je v současné době 600 žáků, jeho působnost se rozšířila na území hlavního města Prahy a Středočeského kraje. SVČ Všenory organizuje ve Středočeském kraji a Praze každoročně umělecké soutěže, děti z našich kroužků se v rámci činnosti zapojují do soutěží dalších subjektů pro zájmovou činnost mládeže.
Středisko volného času Všenory nabízí široké spektrum zájmových činností, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kroužky nabízejí možnosti sportovního vyžití, některé jsou hudebně či umělecky zaměřené, oblíbené jsou kurzy sportovní a pohybové, hudební, mezi nimi jmenujme úspěšné pěvecké sbory, výtvarné, především keramika. Dramatický kroužek se těší mezi dětmi taktéž velké oblibě. Využít lze i mnohé vzdělávací aktivity, od kroužku přírodovědného až po jazykové kurzy. Kroužky prezentují svou práci na veřejnosti formou samostatných vystoupení nebo účasti na vlastních přehlídkách a slavnostech nebo na přehlídkách jiných organizací. Středisko podle účasti v soutěžích a přehlídkách vyhodnocuje částečně úspěšnost jednotlivých kroužků a lektorů.
Ve školním roce 2012/2013 začal se SVČ Všenory spolupracovat jako lektor flétny významný český jazzový hudebník pan Jiří Stivín. Jeho práce s dětmi by měla netradičním způsobem podchytit hudebně nadané děti ze Všenor i z okolí.
Středisko volného času pro děti a mládež od svého počátku spolupracuje s lektory - učiteli ZŠ i SŠ, trenéry i profesionálními hudebníky.

Doufáme, že naše nabídka kroužků, přehlídek a slavností bude pro děti i dospělé ze Všenor a okolí jako každý rok atraktivní, zajímavá a podnětná a že se s tak s Vámi budeme setkávat i v budoucnu!
Přejeme hodně radosti dětem v kroužcích a lektorům při práci s dětmi.

Facebook

obrázek

Evropská podpora

obrázek

KAZ

Portál pro rodiče

Akademie pro seniory

Kroužky SVČ Všenory

Středisko volného času ve Všenorech nabízí širokou nabídku kurzů a kroužků pro děti, mládež i pro dospělé. Středisko volného času nabízí širokou paletu příležitostí pro aktivní odpočinek a rozvíjení nadání a talentu Vašich dětí!

KROUŽKY SVČ Všenory

obrázek
Keramika Všenory
Lektorka Hana Hrušková

keramická dílna ZŠ Všenory
PARTNERSKÉ ODKAZY:
www.vsenory.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
Kalendář akcí
Výběr kurzů

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign