logotyp

Informace

Informace ohledně kroužků, kurzů SVČ Všenory a plateb za kurzy najdete na webových stránkách, ale také na letácích v ZŠ Všenory. Zaregistrujte se do kroužků ve správném termínu!

Registrace do kroužků

Informace o registraci dětí do kroužků zveřejňujeme na tomto místě každý školní rok nejpozději první týden v září, případné změny na základě dohod mezi lektory a rodiči zveřejňujeme operativně.

Kroužky začínají v tomto školním roce od 13. 9. 2023 do 17. 6. 2024 (některé začínají individuálně, přesné informace naleznete na webu a na letácích na budově I. stupně ZŠ Všenory) .

Informace k hudebně zaměřeným kroužkům organizovaných panem Hokrem naleznete dole v přiloženém souboru.

Platby kroužků

Platbu je možné provést bezhotovostně na účet SVČ Všenory

388 885 369 / 0800

Při platbě na účet uvádějte vždy ve zprávě pro příjemce jméno dítěte/dospělého, který navštěvuje kroužek, a název kroužku.

Platbu je nutné provést do 15. října 2023 za I. pololetí a do 28. února 2024 za II. pololetí.

Registrovat děti do kurzů a platit kurzovné lze i na na adrese Střediska v úterý od 14 do 18 hodin a ve čtvrtek od 14.30 do 17 hodin. Přihlášky i školné je možné předat přímo lektorům kroužků.

Ve škole mohou děti platit kroužky u hospodářky školy paní Pikardové denně mezi 8 - 14 hodin - nejlépe po předchozí dohodě (tel. 731 102 479).

Facebook

obrázek

Evropská podpora

obrázek

KAZ

Portál pro rodiče

Akademie pro seniory

Kroužky SVČ Všenory

Středisko volného času ve Všenorech nabízí širokou nabídku kurzů a kroužků pro děti, mládež i pro dospělé. Středisko volného času nabízí širokou paletu příležitostí pro aktivní odpočinek a rozvíjení nadání a talentu Vašich dětí!

KROUŽKY SVČ Všenory

obrázek
Keramika Všenory
Lektorka Hana Hrušková

keramická dílna ZŠ Všenory
PARTNERSKÉ ODKAZY:
www.vsenory.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
HOME
Kalendář akcí
Výběr kurzů

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign